Macmillan logo
Macmillan Readers Macmillan Reader Macmillan Reader Macmillan Reader Macmillan Reader

pre deti

Macmillan Children's Readers

Macmillan Explorers

Macmillan logo

Macmillan Readers - anglické knihy

Macmillan Readers sú knihy určené študentom angličtiny a upravené pre rôzne pokročilosti. Najnižšiu úroveň Starter môžu čítať študenti už po niekoľkých mesačných štúdiách angličtiny. Stačí im poznať len asi 300 základných anglických slov.

Najvyššia pokročilosť – Literature Collections – sú neupravené knihy v angličtine v originále doplnené komentármi a slovníčkom.

Čo znamená "zjednodušené"?

Texty sú zjednodušené nielen vzhľadom k slovnej zásobe, ale aj rozsahom gramatických javov, dĺžkou viet a dĺžkou celej knihy. Jednotlivé pokročilosti si môžete prehliadnuť kliknutím na farebné odkazy hore.

 

Nahrávka na CD

Väčšina kníh je balená spoločne s audionahrávkou textu knihy na CD. Niektoré knihy obsahujú tiež 8 strán doplnkových cvičení.

Autori a tituly

Ponuka obsahuje nielen knihy napísané ako zjednodušené čítanie, ale tiež adaptácie diel známych autorov: Charles Dickens, Stephen King, Wilbur Smith alebo Daphne du Maurier.

Novinkou sú tiež tituly, ktoré poznáte z kina: James Bond (Dr. No, Goldfinger a Casino Royale) a už 4 diely Denníka princeznej (The Princess Diaries)

Zadarmo

Zadarmo si môžete stiahnuť Author Data Sheets, informácie o vybraných autoroch. Nájdete ich na našich anglických stránkach www.macmillanenglish.com/readers

Pre učiteľov

Pre učiteľov sme pripravili publikáciu s nápadmi na využitie Macmillan Readers v hodinách Using Graded Readers in the Classroom