Dave Spencer na Slovensku Macmillan logoDôležité informácie

 

Príspevok MŠVVaŠ SR
na učebnice ANJ

 

bližšie informácie »

 

webinars

ELT Ideas 2016

konferencia ELT Ideas

 

pozrite si fotky
z 12 konferencie
v Ružomberku »

The 2016
Shakespeare
Competition

 

Shakespeare Competition

 

Bližšie informácie »

Všímajte si aktuálne ponuky nášho distribútora

 

Albion Books

Albion Books »

 

Onestopenglish

 

onestopenglish

 

Kopírovateľné pracovné listy pre výučbu
angličtiny »

Učebnica pre
3. až 9. ročník

učebnica English World

viac informácií »

Mohlo by vás zaujímať

Macmillan na Facebooku Spojte sa s nami
na Facebooku

 

In Company SECOND EDITION + CD-ROM

Mark Powell a Simon Clarke with Pete Sharma

Učebnica angličtiny pre vyučovanie vo firmách

 

učebnice In Company Elementaryučebnice In Company Intermediateučebnice In Company Upper-Intermediate

 Elementary - Pre-Intermediate - Intermediate - Upper-Intermediate

Učebnica angličtiny In Company second edition je druhým, aktualizovaným vydaním úspešnej a obľúbenej učebnice In Company (stále v predaji) určenej najmä pre vyučovanie vo firemných kurzoch.

Cieľová skupina

Učebnica In Company je určená pre študentov, ktorí už majú pracovné skúsenosti, na rozdiel od napríklad vysokoškolských študentov, ktorí zatiaľ v pracovnom procese neboli (Pre nich je určená učebnica The Business.)

Učebnica angličtiny In Company je vytvorená ako skills-based a topic-based course. Predpokladá teda, že študenti majú v prvej rade záujem naučiť sa telefonovať, posielať e-maily v angličtine, komunikovať s kolegami, čítať anglické texty atd. Zohľadňuje fakt, že ľudia z praxe väčšinou poznajú odbornú terminológiu svojho odboru v angličtine, majú však problémy používať angličtinu v komunikácii. (Vedia, ako sa povie faktúra, ale nevedia povedať, či napísať: "Čiastka na poslednej faktúre nie je uvedená správne, pošlite nám ju prosím opravenú znova:")

Novinky v In Company SECOND EDITION

 • 40% nového materiálu
  prináša aktuálne témy, aby odrážala stále sa meniaci svet obchodu a ekonomiky a motivovala študentov hovoriť o zaujímavých aktuálnych témach.
 • Phrase Banks
  sú zaradené na konci každej lekcie a zahŕňajú praktický jazyk, ktorý si študenti v lekcii osvojili. Phrase Banks sú tiaž zaradené na CD-ROM, odkiaľ si ich študenti môžu vytlačiť všetky v jednom dokumente.
 • Case Studies
  do učebnice bolo zaradených 5 nových case studies simulujúcich situácie z reálneho sveta ekonomiky
 • Audio nahrávky
  nové nahrávky obsahujú široké spektrum ako rodených angličanov tak aj cudzincov a zohľadňujú fakt, že 80% komunikácie v angličtine sa deje medzi neangličanmi; vaši študenti tak budú pripravení pre komunikáciu v reálnom svete.
 • Skills lessons × Topic lesson
  lekcie sú teraz jasne rozdelené farebným označením a nadpisom na lekcie, ktoré rozvíjajú znalosti a na lekcie, ktoré sa venujú rozličným témam.
 • one to one
  Teacher's Book obsahuje veľa námetov ako upraviť skupinové aktivity pre individuálne vyučovanie, takže učiteľ môže používať tú istú učebnicu v obidvoch typoch kurzov, čo mu uľahčí prípravu na hodiny.
 • Teacher's Book
  nie je kombinovaná so Student's Book, ako tomu bolo v predchádzajúcom vydaní
 • CD-ROM
  obsahuje okrem vyučovacieho programu interaktívnu glossary a nahrávky k učebnici vo formáte MP3, ktorý si ľahko prenesú do svojich MP3 prehrávačov a môžu ich tak poslúchať kdekoľvek a kedykoľvek. Glossary si študenti môžu vytlačiť a získajú tak vytlačený slovníček k učebnici s vysvetlením slov a príklady použitia, ktoré môžu použiť k štúdiu.
 • Vyskúšajte si interaktívne demo»

In Company second edition CD-ROM

In Company CD-ROM

Pracovné listy emailom

Business Englsih online

Pracovné listy pre vyučovanie vo firmách a Business English zadarmo do vašej emailovej schránky. Prihláste se k odberu kliknutím na Email Service.

www.businessenglishonline.net

je internetová adresa, ktorá slúži ako podpora učebnice In Company. Pripravili sme tu pre vás pracovné listy a aktivity, ktoré môžete použiť pri vyučovaní úplne zadarmo. viac»