www.macmillan.sk/global

Global – učebnica angličtiny
pre dospelých - pre jazykové a vysoké školy

Global je moderná šesťdielna učebnica angličtiny z produkcie vydavateľstva Macmillan Education, určená pre dospelých študentov. Na tejto stránke sa môžete oboznámiť so samotnou učebnicou, jej multimediálnym príslušenstvom, on-line materiálmi pre učiteľov a softvérom pre interaktívnu tabuľu.

Global učebnica

učebnice k maturitě z angličtiny GatewayZákladnou súčasťou učebnice angličtiny Global je sada Student's Book & eWorkbook.

Učebnica zohľadňuje určenie pre dospelých študentov voľbou tém, textov aj typov aktivít.

viac o učebnici »

Global najlepšia učebnica

nejlepší učebnice angličtinyUčebnica Global získala dve ocenenia ako najlepšia učebnica angličtiny pre dospelých; to prvé za vlastnú tlačenú učebnicu a druhé za revolučný elektronický workbook. viac »

Global eWorkbook

Revolučný Global eWorkbook kombinuje výhody tlačeného pracovného zošitu a multimediálneho učebného programu, ktorý umožňuje audio-nahrávky a videá používať aj v mobilných zariadeniach. viac »

U úrovni Pre-Intermediate až Advanced si môžete zvoliť Business Class eWorkbook, a tak sa precvičovať v obchodnej angličtine.

Global online

Internetová stránka www.macmillanenglish.com/global ponúka množstvo zaujímavých informácií, možnosť vyskúšať si jednu lekciu z učebnice a o. i. aj pracovné listy zdarma.

Najnovšie dostanete pravidelne emailom, alebo ich nájdete na Facebooku. Skôr publikované nájdete v archíve.

Global digital

Global digital je multimediálny softvér, určený na použitie v spojení s počítačom a projektorom alebo na interaktívnej tabuli. Integruje stránky z učebnice, nahrávky, interaktívne cvičenie, kľúč k učebnici, prehľad gramatiky a ďalšie prvky. Umožňuje tak učiteľovi ľahko ovládať všetky súčasti učebnice z jediného miesta, a viesť hodinu novým, pre študentov zaujímavým spôsobom. ceny »

Global na sociálnych sieťach

Buďte v kontakte s učebnicou Global na Twitteri, Facebooku alebo RSS. Získate tak najnovšie pracovné listy a tiež tipy na výučbu.

RSSFacebook

Global slovníčky

Anglicko-slovenské slovníčky si môžete zdarma stiahnuť.

Global na skúšku

O kvalitách učebnice Global sa môžete presvedčiť ihneď. Stiahnite si stránky zo Student's Book, Teacher's Book aj nahrávky, a vyskúšajte si ich so svojimi študentmi.

Výtlačok učebnice Global vám zašleme na ukážku zdarma. Počet výtlačkov, zaslaných na jednu školu, je obmedzený.

Kúpiť

Učebnicu angličtiny Global si kúpite / objednáte u vášho zvyčajného dodávateľa učebníc, v kníhkupectvách a v internetových obchodoch.

ceny »

obchody »